спонсорские ссылки
Sudden Attack

Windows Live Messenger şimdi size çok çeşitli özellikler sunuyor.

Описание

Windows Live Messenger - Yeni Nesil MSN Messenger

Sizin için önemli olan insanların bir kaç tık uzakta olması gibi anlık mesajlaşmanın yanı sıra, Windows Live Messenger şimdi size çok çeşitli özellikler sunuyor. Göz alıcı ve cana yakın kullanıcı arayüzü sayesinde tüm Windows Live Messenger avantajlarını kullanmak artık herkes için çok kolay. Üstelik indirmesi bedava..

Sadece anlık mesajlaşma değil
Klasikleşmiş anlık mesajlaşma (IM) yani arkadaşlarınıza anında ulaşabilme, his simgeleri (smiley) ve kişi listesi özelliklerinin yanı sıra, kendi profilinizi özelleştirebilir, gizliliğinizi (Windows Live Contacts kullanarak, kişisel bilgilerinizi görebilen insanları ve onların gördüklerini kontrol etme) koruyabilir ayrıca insanlarla bir çok yeni ve farklı şekilde iletişime geçebilirsiniz.
Artık Windows Live Messenger rahatlığıyla doğrudan Yahoo hesabınızdakilerle sohbet edebilirsiniz, yani farklı bir hesap kullanmanıza gerek yok!

İnterneti fethedin
Windows Live Messenger’ı, Facebook, MySpace ya da LinkedIn gibi favori sosyal ağlarınız ile beraber kullanın. Artık arkadaşlarınızın sosyal ağlardaki güncellemelerini Windows Live Messenger da doğrudan görebilirsiniz.

Dünya çapında sesli/görüntülü arama ve cep telefonuyla mesajlaşma
PCden PCye istediğin zaman istediğin yerde sesli/görüntülü görüşme bedava. Yüksek kalitede görüntülü görüşme artık lüks değil!  HD web kamera kullanarak tam ekran (640x480) görüntülü konuşma zevkini keşfedin. Cep ya da sabit telefonları şaşırtıcı şekilde makul fiyatlara arayın.

Paylaşmanın zevki
Çevrim dışı olsanız bile her zaman ulaşabileceğiniz Paylaşım Klasörüne sadece sürükle ve bırak yaparak fotoğrafları, videoları veya herhangi bir dosyayı arkadaşlarınızla çabucak paylaşın.

Bilgisayardan cep telefona mesaj yollamak
Değerli zamanınızı boşa harcamayın ve klavyeniz elinizin altındayken cep telefonuna doğrudan mesaj yollayın.

Mükemmel uyum
Kişi listelerinizdekileri öncelik sırasına göre dizin sohbet grubu oluşturun; özel sahnelerle, animasyon resimlerle ve seslerle profilinizi kişiselleştirin. Kendi Windows Live Messenger  yapmanız gereken ne varsa tam da istediğiniz şekilde yapın.


Her şey size gelir
Windows Live Contacts, bağlantıda olduklarınız bilgilerini değiştirdiğinde adres defterinizi (hem IM hem de Windows Live Mail) günceller.
Haberleri, hava durumunu, maç skorlarını, trafiği ya da bilmek istediğiniz ne varsa Windows Live Alerts ile anında alın.

Dışarıda da anlık mesajlaşın
Windows Live Messenger mobildir. Arkadaşlarınızın çevrim içi durumlarını ve sosyal güncellemelerini bilgisayar başında olmadan cep telefonunuz sayesinde rahatlıkla görebilirsiniz.

Windows Live Messenger 2011 15.4.3555.308 (Windows işletim sistemi / platformu ile uyumlu) Freeware tarafından lisanlıdır. Tüm software kullanıcıları için indirmesi BEDAVA!

спонсорские ссылки

КОММЕНТАРИИ

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.

Посетитель ставки

4 Звезда  
  1

Член ставки

4 Звезда  
  59

Ortalama oy:

3,8

1  2  3  4  5
4.545